Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hala sportowa powstanie... pod ziemią. Na zwykły budynek nie zgadza się konserwator

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 grudnia 2018 r. o 18:36 Powrót do artykułu
Ktoś w końcu powinien dobrać się do dupy tym konserwatorom ,zrobić porządek jak z komornikami .Zwykły szarak nie podskoczy ale jak masz kasę to nie ma problemu.To przez nich najwięcej problemów z zagospodarowaniem terenu jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniszczyć szkołę! Po cholerę mają się tu kształcić dzieci urzędasów! Niech TBV postawi tu Unia Apartments 2!!! A szkołę - całą gdzieś do podziemia w ogóle. Bo widzę że od tylu lat starania o remont i rozbudowę rozbijają się o mur (tzn. BETON).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwadratowego barachła na 3maja, naprzeciwko pieknej pierzei kamienic 
 W którym miejscu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka jest różnica w kosztach budowy naziemnej i podziemnej hali? Konserwatora to nie obchodzi bo mu się kompozycja zaciera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwadratowego barachła na 3maja, naprzeciwko pieknej pierzei kamienic
W którym miejscu?
 Mniej więcej naprzeciwko konsulatu ukrainy, postawili jakies 2pietrowy szarobury klocek, nie wiem czy to prywatne czy to jakis budynek kliniki dermatologicznej, ale wygląda szpetnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczą się tylko kościoły. Jeżeli ludzie nie zbuntują się przeciwko temu absurdowi, to dla tego narodu nie ma żadnej przyszłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ktoś w ogóle na oczy widział ten zakątek za szkołą? Ja tam parkuję często auto (za kościołem) i nigdy nie zwróciłem na niego uwagi - tamtędy prawie nikt nie chodzi i to wyjątkowo ukryte miejsce!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I mamy przykład wyrzucebia kasy w błoto. Normalny obiekt kosztowałoby 4-5 mln ale konserwator sie uparł wiwc należy wywalić dodatkowe 20 mln. Niech kolejny durny hotel wybuduja pod ziemią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na wyciecie 150 letniego debu na Staszica konserwator pozwoli )  mam na mysli Pałac Potockich    WSTYDZ SIE PAN KONSERWATOR   pewnie szkoła nie dała ŁAPÓWKI !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A "żukojka" i onkologia na 3 Maja, vis a vis pięknych kamienic, to były już ok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Januszowe eksperty z kanapy po dyskusji z Grażyna dały głos na forum :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osobiście uważam to za bardzo rozsądne i innowacyjne rozwiązanie! A dlaczego nie pod ziemia właśnie? Technologia istnieje i ma się dobrze, a więc tylko odrobina wyobraźni oraz odwagi...
Zdecydowanie najrozsądniejszym rozwiązaniem jest przeniesienie IIILO na Podwale , do gmachu,  z którgo szkolą już korzysta,      a istniejący budynek wyburzyć, tak by powstał Pl. Wolności na miarę Wolnej Polski obchodzącej 100 odzyskania niepodległości. Należy przypomieć, że budowa budynku, w 1955/57, to był  wyraz walki komunistów z Kościołem, budynek miał przesłonić kościół pobernardyński, jedną z pereł lubelskiego manieryzmu, a wielkość placu  odpowiadała wolności Polski Ludowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten nasz lubelski pseudo-konserwator wszystko robi aby nic nie budowac w centrum bo mu nie pasuje, wiezowcow na powyzej 30 pieter tez nie pozwala w lublinie budowac bo mu zaslonilby starowke, pogonic lamusa do afryki tam bedzie mial ziemianki ktore dla niego sa akurat dziełem jego mażen, a sala powinna normalnie byc wybudowana powyzej gruntu, jakos w innych miastach polski czy niemiec nie maja problemu z osadzaniem nowoczesnych bryl obok starych zabytkowych,!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniszczyć szkołę! Po cholerę mają się tu kształcić dzieci urzędasów! Niech TBV postawi tu Unia Apartments 2!!! A szkołę - całą gdzieś do podziemia w ogóle. Bo widzę że od tylu lat starania o remont i rozbudowę rozbijają się o mur (tzn. BETON).
 Co masz do unia apartments - elegancki budynek, który będzie wizytówka miasta.Ale w sumie po cholere budują jak mnie tam na pół mieszkania nie stać. Szkoda,że ta szkoła nie jest w rekach czarnych,myśle że by szybko dostali pozwolenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten nowoczesny szalet na historycznym Placu Litewskim nie zakłóca "przestrzeni publicznej" A kto wyrził na tamto zgodę? Ten konserwator, czy Poprzednia Pani Konserwator? A zapomniałem, tam w pobliżu nie ma żadnego kościoła, któremu zasłaniałby szalet widok, co prawda jeden it o ogromny był (właścieie cerkiee), ale mieszkańcy w porywie nacrodowego zrwywu go rozebrali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tylko urzędas z klanu łysych owado-* deweloperów. wie gdzie jest miód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniszczyć szkołę! Po cholerę mają się tu kształcić dzieci urzędasów! Niech TBV postawi tu Unia Apartments 2!!! A szkołę - całą gdzieś do podziemia w ogóle. Bo widzę że od tylu lat starania o remont i rozbudowę rozbijają się o mur (tzn. BETON).
Co masz do unia apartments - elegancki budynek, który będzie wizytówka miasta.Ale w sumie po cholere budują jak mnie tam na pół mieszkania nie stać. Szkoda,że ta szkoła nie jest w rekach czarnych,myśle że by szybko dostali pozwolenie.
 Jeżeli Unia Apartament to 50 m. ściana zamykając perspektywę Krakowskiego Przedmieścia, to jest to skandal, którego pozwolenie wydania łamiąc linie zabudowy Al. Racławickich i ul. Radziszewskiego, a przede wszystkim, obowiązujące wytyczne zabudowy historycznego centrum Lublina. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniszczyć szkołę! Po cholerę mają się tu kształcić dzieci urzędasów! Niech TBV postawi tu Unia Apartments 2!!! A szkołę - całą gdzieś do podziemia w ogóle. Bo widzę że od tylu lat starania o remont i rozbudowę rozbijają się o mur (tzn. BETON).
Co masz do unia apartments - elegancki budynek, który będzie wizytówka miasta.Ale w sumie po cholere budują jak mnie tam na pół mieszkania nie stać. Szkoda,że ta szkoła nie jest w rekach czarnych,myśle że by szybko dostali pozwolenie.
Jeżeli Unia Apartament to 50 m. ściana zamykając perspektywę Krakowskiego Przedmieścia, to jest to skandal, którego pozwolenie wydania łamiąc linie zabudowy Al. Racławickich i ul. Radziszewskiego, a przede wszystkim, obowiązujące wytyczne zabudowy historycznego centrum Lublina.
 Zasłoni szklaną pułapke kul-u, skandal do potegi n-tej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego budynek w miarę nowoczesnej szkoły na Podwalu z dużą salą gimnastyczną zajmuje SM??? Niech się przeniosą do starego budynku szkoły a szkoła niech idzie tam gdzie być powinna czyli na Podwale To najlepsza opcja dla wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...